Momci koji obećavajuStil je pogled na svet, način na koji doživljavaš stvari i kako se odnosiš prema ljudima. To je poruka koju šalješ ljudima, a koju biramo nesvesno. Tek u poslednje vreme sam počeo da vodim računa šta to na meni izgleda dobro i šta mi stoji od garderobe. Mislim da informacija koju odevanjem šaljemo svetu
Upornost se isplatiPosle nekoliko meseci uzbudljivih emisija, dvadesetčetvorogodišnji Davor Jovanović osvojio je srca publike širom Srbije i postao pobednik novog muzičkog šoua na Prvoj srpskoj televiziji. Mladi pevač kaže da je naporno vežbao proteklih meseci i da se njegova upornost na kraju isplatila i otkriva da mu je
Muškarci cene iskrenostPevačica Dunja Ilić te je pitala: „Kako se udvaraš devojkama i da li se plašiš da pokažeš emocije?"
Po prirodi sam vrlo otvoren i konkretan čovek, pa me pokazivanje iskrenih emocija privlači umesto da me plaši. Tako funkcionišem u svim situacijama.











